Ужгородські ватерполісти зайняли 4-те місце на Чемпіонаті України серед юнаків

З 6  по 10 червня у місті Дніпро проходив 2-й фінальний тур Чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2006 р.н. та молодше. Закарпатських спортсменів представляв ВК «Ужгород».

Упродовж тижня ужгородські ватерполісти змагалися з командами з Києва, Львова, Харкова, Одеси та Дніпра. У фінальній частині усі команди рішуче намагались вибороти вищі місця в таблиці, в кожній грі йшла боротьба на кожному клаптику поля. У запеклих змаганнях гравці ВК «Ужгород» посіли 4-те місце, обігравши команду, що отримала бронзу чемпіонату - львівський "Аквапарк", але зазнали прикрих поразок віді нших двох львівських колективів, які фінішували на 5-у та 6-у місцях.

Команда ВК «Ужгород» дякує за підтримку прихильникам та батькам, які з хвилюванням  слідкували за кожною грою, і готується з новими силами до нового сезону.