Ужгородські студенти святкували День молоді

Ужгородські студенти святкували День молоді

26 червня Ужгород відзначав День молоді по-особливому креативно: молодь напружувалася фізично й розумово – часу сумувати не було!

На площі Народній з ініціативи Студентської республіки Закарпаття відбувся святковий захід, приурочений до Дня молоді. Наші студенти не оминули увагою це дійство і радо долучалися до веселих конкурсів.

Тут мірялися силами у перетягуванні канату через… фонтан, котрий так полюбляють жителі міста, відповідали на запитання від професора Федора Шандора в брейн-рингу, а на завершення додали барв у життя — влаштували флешмоб з фарбами холі.

Крім цього, всі охочі мали можливість зробити оригінальне фото для соцмереж та потанцювати під запальну музику під стінами ОДА.

Студент математичного факультету Женя Шиптур святкував День молоді з усіма, тож ділиться враженнями: «Я тут не випадково – дізнався, що відбуватиметься щось цікаве, із соцмереж. Конкурси від організаторів були дуже веселі (особливо з фарбами холі). Чекаю вже Студентську республіку і запрошую всіх на неї: буде круто — там по-іншому не буває!»

До слова, СтудРеспубліка цього року відбудеться 5-8 липня традиційно на турбазі «Скалка». А свято молоді ужгородці завершили дружним відмиванням від фарби у фонтані ☺.

Ксенія Шокіна
Фото Сергія Денисенка

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання