Новини

Ужгородські підприємці продовжують боротьбу проти нових карантинних обмежень

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв сьогодні знову зустрівся з підприємцями, які в місті працюють насамперед у закладах громадського харчування.

Нагадаємо, в суботу на зустрічі в Боздоському парку йшлося про прийняте напередодні рішення позачергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, яким в області, а тому й в Ужгороді, обмежили час роботи кафе, барів, ресторанів до 22 години.

Сьогодні на зустрічі на набережній Незалежності Богдан Євстафійович повідомив: на засіданні міського штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій прийнято рішення звернутися до регіональної комісії ТЕБ та НС про перегляд рішення щодо заборони роботи закладам харчування після 22 години та відновлення роботи громадського транспорту у вихідні.

На запитання підприємців, зазначив, зокрема, що хоч у місті значні ненадходження до бюджету, планується винести на найближчу сесію питання про тимчасові пільги для бізнесу, скажімо, скасування орендної плати за літні тераси біля закладів громадського харчування.

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв запропонував підприємцям створити ініціативну групу, до якої увійдуть 4-5 людей. Разом із ними Андріїв о 18 годині піде на зустріч із головою Закарпатської ОДА Олексієм Петровим.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.