Новини

Ужгородські комунальники просять у міліції допомоги та реагування

Представники комунальних служб Ужгорода написали відкрите звернення до  міськвідділу міліції.

Публікуємо текст:

 

За останній тиждень в Ужгороді різко зросла кількість крадіжок металевих кришок люків, решіток зливної каналізації тощо. Так, за одну ніч на вулиці Гагаріна зловмисники викрали чотири кришки каналізаційних люків, при тому, що в цій частині міста знаходяться Ужгородське МВ УМВС та відділення УДАІ з обслуговування м. Ужгород, і рух транспорту особливо жвавий. 

Цієї ночі зникли чотири зливні каналізаційні решітки на Слов’янській набережній та дві – на вулиці Легоцького.

Проблема ситуації, що склалася, не лише у тому, що їх відновлення досить затратне, але й у тому, що відкрита каналізація, поки виявлять зникнення кришок, загрожує здоров’ю та життю ужгородців. 

Зникають кришки та решітки як на проїжджих частинах, так і в пішохідних зонах, тому в зоні ризику – і пішоходи, і велосипедисти та водії. 

Ужгород є містом із дуже жвавим дорожнім рухом, тому подібні ситуації несуть особливо велику небезпеку.

Вулиця Гагаріна є в’їзною у місто, відтак це перше, що бачать приїжджі з інших областей та районів нашого краю. Таким чином враження про Ужгород складається не найкраще.

Департамент міського господарства спільно з комунальними службами міста звертаються до правоохоронних органів із публічною заявою: якнайшвидше відреагувати на проблему, посилити патрулювання та вжити усіх можливих заходів, щоб унеможливити крадіжки у майбутньому та спіймати зловмисників, які системно крадуть власність ужгородців.

Ужгород - затишне та спокійне місто, і сплеск такої злочинності псує імідж обласного центру Закарпаття, такі злочини неприпустимі.

Департамент міського господарства Ужгородської міської ради та комунальні служби Ужгорода 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.