Ужгородські "Карпати" впевнено розгромили київський ЦСКА

В Броварах розпочались матчі ІІІ-го туру жіночої Суперліги, де змагаються одинадцять команд із усієї України.

Розпочався перший ігровий день з матчу між командами з Львова та Запоріжжя.

Новачки цього сезону зуміли втримати інтригу тільки до 8-ї хвилини гри, де зуміли вирватися вперед в рахунку, проте досвідчені гравчині Василя Козара, ще до завершення першої половини гри впевнено вели в рахунку. Завершився перший тайм з рахунком 21:14.

Друга половина гри була менш цікавою, львів'янки тільки збільшували перевагу в рахунку, але дівчата із Запоріжжя також не пасли задніх, і зуміли забити протягом другого тайму ще 16 м'ячів у ворота львівської команди. На матч це суттєво не вплинуло, тому що протягом усієї гри, дівчата з міста Лева, зуміли забити набагато більше. Рахунок гри 50:30.

В наступній грі, ужгорождські "Карпати", познущались з столичної ДЮСШ21-ЦСКА здолавши їх з рахунком 43:20 (22:9).

Найвлучнішими в складі ужгородської команди були: Воронова 8/2, Компанієць 8/3, Цубина 8, Кильч 7, Готра 4, Мигович 3, Лезінська 2, Мелекесцева 2, Руснак 1, а у воротах "карпатівок" вдало виклнували свою роботу голкіпери Яблонська та Воронько.

Протягом матчу, команда Валерія Войналовича, не давала шансу броварчанкам навіть на думку про перемогу, і давила швидкістю та сильними кидками на ворота суперниць.

Далі на майданчик броварського спорткомплексу вийшли команди тернопільського Економуніверситету та Броварів.

Обидві команди бились за перемогу, але перша половина гри закінчилась 13:13. І хоча сили були рівні проте, під завісу гри, дівчата із тернопільської команди, зуміли вирвати перемогу, 25:23.

Не було сюрпризів і в настіпних двох матчах, хмельничанки перемагаючи в першому таймі 19:17, не зуміли втримати перевагу в рахунку і поступилися Миколаєву 35:39. Підопічні Андрія Портного не повторювали помилок першого туру.

А столичний "Спартак" здолав тернопільський Педуніверситет 32:28. Перша половина гри завершилась на рахунок "спартаківок" 17:15.