Ужгородські гандболістки здолали миколаївських суперниць

На третій ігровий день ужгородські Карпати змагалися з миколаївським Реалом.

Розпочався матч з атаки ужгородок, проте забити не змогли та пропустили першими, а вже з третьої спроби, влучним кидком Ірини Компанієць, зуміли зрівняти рахунок. Далі гра була на високих швидкостях, обидві команди пробували будувати атаку контрнаступами, але захист карпатівок діяв злагодженіше, хоча частенько в меншості, та вже до перерви ужгородки вели в рахунку. Завершився перший тайм з рахунком 16:10.

В другій половині матчу стиль гри не змінився, команда Андрія Портного намагалися, швидкими переходами в атаку, переломити хід гри, проте закарпатські гандболістки були до цього готові, тому організовано повертались в захист. В цьому матчі ужгородські "Карпати" діяли, як єдиний механізм, тому інколи різниця в рахунку сягала дванадцяти м'ячів, хоча й завершилась з рахунком 30:21.
Карпати - Реал 30:21 (16:10)

Карпати:
Яблонська, Воронько; Воронова 8, Компанієць 7, Лезінська 6, Мигович 3, Лєбєдєва 3, Кильч 2, Цубина 1, Готра, Мелекесцева, Руснак.

Розгромом завершили першу "трьохденку" гандболістки "Галичанки", які перемогли Бровари з рахунком 39:6.

Столичний "Спартак" здобув перемогу в матчі проти тернопільського "Економуніверситету" 30:20, а херсонська "Дніпрянка" впевнено здолала "Хмельничанку" 26:37.

Найцікавіший матч виявився між командами із Запоріжжя та Тернополя, "Економуніверситет". На протязі всього матчу в рахунку вели по черзі обидві команди, тому й завершився він з нічийним рахунком, 33:33, і запоріжанки здобули перше очко в Суперлізі.