Ужгородські футболісти перемогли казахів із рахунком 2:0

«Говерла-Закарпаття» (Ужгород) отримали перемогу над «Локомотивом» (Астана, Казахстан) із рахунком 2:0.

«Говерла-Закарпаття», яка проводить збори в турецькій Анталії, вже четвертий раз перемагає своїх суперників у товариських поєдинках. Цього разу пермогли казахський «Локомотив» з Астани, який у тамтешній прем'єр-лізі завершив чемпіонат на четвертій позиції.

Перша половина зустрічі пройшла в позиційній боротьбі без особливих загострень. Лише наприкінці першого тайму Муховиков точно замкнув передачу партнерів.

Упродовж другого тайму арбітр зустрічі тричі показував попередження «залізничникам» з Астани та одну червону картку. Як ігровою так і територіальною перевагою повністю володіли ужгородці. А на 51 хвилині своє домінування наші гравці втілили в забитий м’яч.

Через невеликі ушкодження у зустрічі не змогли взяти участь Мелікян, Малін та Трухін.

Нагадаємо, що 20 лютого наша команда проведе завершальний спаринг на других навчально-тренувальних зборах з полтавською «Ворсклою», - повідомили в Інформаційному відділі ФК «Говерла-Закарпаття».