Ужгородські діти взяли участь у фестивалі «Назустріч мрії»

Ужгородські діти взяли участь  у фестивалі «Назустріч мрії»

З 30 травня по 1 червня Києві відбувся міжнародний фестиваль «Назустріч мрії», у якому брали участь діти –сироти з родинного будинку «Нова сім'я» (м.Ужгород).

У столиці дітей зустрічали волонтери фестивалю з музичним супроводом.  У перший же день для дітей організували екскурсію на майдан Незалежності, де вони взяли участь у церемонії офіційного відкриття міжнародного фестивалю.

На другий день учасники занурились у саму атмосферу проведення конкурсу. Діти хвилювались, але й водночас раділи можливості познайомитися та подружитися з з іншими дітьми з усієї України та Білорусії. Фестиваль «Назустріч мрії» цього року приймав біля 200 талановитих дітей-сиріт з усієї країни. Третій день – це день, коли проходив Гала-концерт та церемонія нагородження переможців. Діти з родинного будинку «Нова сім'я» посіли почесне друге місце у номінації «Хореографія. Молодь». У цій номінації це була найвища нагорода, адже перше місце не присудили нікому з учасників фестивалю. Серед нагород «Нової сім'ї» - медалі, дипломи, кубок, кожний учасник отримав у подарунок срібні сережки, рюкзаки, книги та солодощі. Але найголовніше це –задоволення та чудові емоції від спілкування та виступів.

І звичайно,  діти родинного будинку «Нова сім'я» завдячують організаторам фестивалю «Назустріч мрії» на чолі з Іриною Волгіною, а також місцевим меценатам , завдяки яким ця перемога стала реальністю. А саме:  Ужгородській мерії, ПАТ «Комінвестбанк» , Приватбанку, Дьюти фрі трейдінгу, а також Роберту Горвату.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання