Новини

Ужгородські депутати зняли з розгляду питання про детальні плани територій

Сьогодні, 28 жовтня, під час засідання чергової сесії Ужгородської міської ради депутати зняли з розгляду проєкти рішень про затвердження двох детальних планів територій. Однак, у переліку питань, винесених на сесію, залишились ще кілька проєктів про затвердження містобудівної документації та ще двох ДПТ.


Під час затвердження порядку денного пропозицію виключити з переліку проєкт рішень для сьогоднішньої сесії питання про ДТП висловив депутат Володимир Мильо. Він запропонував виключити з порядку денного проєкт №506 та №508. На прохання мера Богдана Андріїва пояснити, чого стосуються ці проєкт, депутат відповів, що детальних планів територій.

Проте, у розпорядженні міського голови про скликання сесії з переліком питань для розгляду, опублікованому на офіційному сайті Ужгородської міськради, йдеться про такі проєкт рішень з номерами 506 та 508:

  • (проєкт № 506) Про затвердження містобудівної документації
  • (проєкт № 508) Про затвердження детального плану території, обмеженої вулицями Олександра Бородіна, Декабристів, Олександра Можайського та колією.

Депутати проголосували за зняття з розгляду на засіданні сесії проєкт №506 та №508. Разом із тим, у проєкті порядку денного були питання про  затвердження ДПТ, обмеженої вулицями Загорською, Єнківською, Гвардійською, Юрія Нікітіна (проєкт № 507) та про затвердження ДПТ, обмеженої вулицями Фріца Гленца, Івана Франка та Студентською набережною (проєкт № 509).

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.