Ужгородські бібліотекарі підготували список книг, які допомагають стати щасливим

Спеціально до  Міжнародного Дня Щастя відділ обслуговування Закарпатської ОУНБ ім. Ф. Потушняка підготував  список книг,  які допомагають стати щасливими! Незважаючи на дощову погоду, бібліотекарі вийшли на вулицю і ділилися буклетами про щастя з перехожими. Автори книг переконують,  що наше життя – прекрасне і неповторне. А в ті моменти, коли опускаються руки – варто просто змінити ставлення до ситуації і навчитися цінувати те, що у нас є.

Бретт Р. «Будь дивом»

Ця книжка – скарбниця історій, які захоп¬люють та надають сил творити добро. На її сторінках звичайні люди відкривають свої серця та діляться уроками про те, як вони змінили життя, зробили неможливе можливим. Вони розкажуть вам, як бачити дива, що відбуваються щодня, та самому стати дивом. Книжка допоможе зрозуміти та прийняти себе і водночас спонукає стати кращим!

 

Крістенсен К. «Як ви збудуєте своє життя?»     

Ця книжка – спроба крізь призму бізнес-ідей показати можливості для досягнення цілей, які ставить перед собою кожна людина: побудова кар’єри, щасливі сімейні стосунки, гармонійне виховання дітей. Автори не обмежуються загальними теоріями, а на конкретних прикладах розглядають стратегії для досягнення успіху. Ця книжка – спроба крізь призму бізнес-ідей показати можливості для досягнення цілей, які ставить перед собою кожна людина: побудова кар’єри, щасливі сімейні стосунки, гармонійне виховання дітей. Автори не обмежуються загальними теоріями, а на конкретних прикладах розглядають стратегії для досягнення успіху.

 

Бен-Шахар Тал. «Бути щасливіше. Сьогодні. Завтра. Завжди»

Автор книги робить  крок уперед, заявляючи про те, що щастя – це наука, яку необхідно вивчати та популяризувати. Ця книжка побачила світ завдяки співпраці викладача зі студентами, які присвятили себе вивченню глобального питання: яким чином ми можемо допомогти собі та стати щасливішими? Тема не нова, проте автор висловлює досить цікаву точку зору:  кожен із нас може стати ще щаслівишим. Це книжка, яка допоможе змінити на краще ваше життя!

 

Боришевський М. «Дорога до себе. Від основ суб’єктивності до вершини духовності»

Самосвідомість — ота нитка Аріадни, завдяки якій людина стає особистістю, скорочуючи тривалість блукання лабіринтами невідомості, незнання себе, інших людей, складних життєвих обставин, і виходить на дорогу пізнання, самопізнання, самотворення, самореалізації. Для цього їй необхідно збагнути істину, що найголовніше в людині — її духовні чесноти, без яких вона не може стати творцем власної долі. Автор сподівається, що, ознайомившись із представленими тут ідеями, міркуваннями, спостереженнями, висновками, читач укотре замислиться над складними питаннями сенсу людського життя, над проблемою особистісного становлення та розвитку людини.

 

Хей Л. «Жизнь! Единственная и неповторимая!»

Луїза Хей - автор унікальних методик, адресованих людям, які прагнуть змінити своє життя. Луїза Хей впевнена - будь-яка хвороба відступить, якщо змінити негативний стереотип мислення, якщо замість тривожних, гнівних думок і страхів ви поселите в душі радість, любов і прощення.

 

Форд Г. «Моє життя та робота»

Це не лише мемуари геніального інженера, а й квінтесенція життєвої мудрості із перших уст «батька» автопромисловості США, філософія великого бізнесу й досвід заснування найбільшої в людській історії індустрії. Генрі Форд «мовчав» упродовж свого життя, не спілкувався з пресою, усі погляди й одкровення висловив у cвоїй єдиній книзі.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання