Новини

Ужгородські баскетболісти зіграли матч в Кам’янець-Подільському

У черговому турі чоловічої першої ліги у підгрупі Захід БК «Ужгород-УжНУ» завітав у гості до Кам’янець-Подільського, де зустрічався з місцевою командою «ДіДІБао». Ігри туру мали важливе значення для обох команд. Ужгородці претендують на перше місце в своїй підгрупі, а їх суперник бореться за потрапляння до наступного раунду змагань.

В першій грі господарі одразу захопили ініціативу і змогли відірватись в рахунку на 7 очок. Проте недовго раділи місцеві вболівальники – вже в другій чверті ужгородці наздогнали суперника і навіть вийшли вперед перед великою перервою. Третя чверть пройшла за невеликою перевагою гостей, а четверта – за їх повним домінування. Стрімкі та вивірені атаки, поєднані з чудовим захистом - ось головні чинники розгрому суперників ужгородцями в останній чверті, яку вони виграли з різницею в 15 очок.

БК «ДіДіБао» - БК «Ужгород-УжНУ» - 93 – 70.

Друга гра проходила за схожим сценарієм. В першій половині на майданчику точилась рівна гра. Команди не відпускали одна одну у відрив, весь час знаходячись на відстані кількох очок одна від одної. Як результат, на велику перерву лідерами пішли господарі майданчика. На початку другої половини гри гості оформили ривок 9-0, відправивши суперника у баскетбольний нокдаун, від якогокам’янецькі баскетболісти так і не змогли оговтатись. У підсумку друга впевнена перемога команди з Закарпаття з рахунком 97-83. Ужгородці завдяки 12 перемогам поспіль продовжують утримувати лідерські позиції у своїй підгрупі.