Ужгородські баскетболісти перемогли в Івано-Франківську

В останньому турі першого кола чоловічої першої ліги з баскетболу в підгрупі «Захід» ужгородський БК «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» зіграв з діючим лідером підгрупи - БК «Тирлич-ПНУ» (Івано-Франківськ). Здобули перемогу ужгородські баскетболісти.

Із самого початку першої гри ужгородці захопили ініціативу, задавши дуже високий темп, до чого господарі майданчика виявилися не готові. Це вилилося в десятиочкову перевагу гостей за підсумками першої чверті.

У другому періоді франківці зуміли вирівняти гру й трохи наблизилися до суперника. У двох завершальних чвертях матчу на майданчику точилася рівна боротьба. Господарі здебільшого забивали після індивідуальних дій своїх лідерів, на що гості відповідали атаками з далекої дистанції після розіграних комбінацій та вдалою грою в трисекундній зоні. Наприкінці поєдинку франківці намагалися врятувати матч за рахунок дальніх кидків, проте це їм не вдалося, і ужгородці відсвяткували дуже важливу перемогу – 84:75.

З перших хвилин другої гри господарі майданчика показали своє бажання взяти реванш і відірвалися в рахунку після першої чверті. Але ужгородців такий розвиток подій не влаштовував, тож іще до великої перерви вони зуміли не тільки відігратися, а й вийти вперед.

У другій половині матчу гостям вдалося наростити свою перевагу й не підпустити суперника до себе. У підсумку – друга перемога наших хлопців (86:79), - повідомляє Медіацентр УжНУ.