Ужгородська пара взяла участь у шоу "4 весілля"

Щовівторка телеглядачі каналу «1+1» відвідують по 4 весілля і стають свідками того, як наречені роблять все можливе, щоб перевершити своїх суперниць в організації заповітного моменту свого життя, і отримати головний приз - «медовий місяць» зі своїм коханим в теплій країні.

Сьогодні у випуску найпозитивнішого романтичного реаліті-шоу «4 весілля» наречені з Ужгорода, Полтави, Миколаєва і невеличкого містечка Рені боротимуться за весільну подорож до Греції. Кожна з учасниць впевнена, що її весілля - найкраще, гості - найвеселіші, а сукня - найкрасивіша.

Вперше в історії проекту телеглядачі побачать весілля на Закарпатті, де гостей пригощатимуть не баношем, а суші. Разом з командою шоу вони побувають на весіллі моряка в маленькому прикордонному містечку Рені, де українці, молдавани, росіяни і болгари разом пили молдавське вино, закушували смаженим баранчиком, співали пісні і танцювали до ранку. Команда «4 весіль» побувала і на весіллі в Миколаєві, де буде все, як у казці: принц на білому коні, карета і навіть справжнє фаєр-шоу. А ось на весіллі в Полтаві був несподіваний сценарій свята - наречений влаштував заплив у басейні.

Нагадаємо, що всі сценарії весіль в проекті реальні і є виключно результатом підготовки молодят.

Чи сподобаються суші гостям весілля на Закарпатті і чи вдасться принцу осідлати білого коня, телеглядачі дізнаються вже сьогодні о 22.00 на телеканалі «1+1».

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання