Новини

Ужгородська міськрада звернулася до суду про знесення самочинно збудованого об’єкта будівництва на розі вулиць Олександра Митрака та Робочої

Управління державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) Ужгородської міської ради повідомляє, що на об’єкті, розташованому на розі вулиць Олександра Митрака та Робочої в Ужгороді, незважаючи на законні вимоги приписів, виданих управлінням ДАБК, здійснюються будівельні роботи без дозвільних документів та з численними порушеннями вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності.

Цей об’єкт будівництва розташований на двох земельних ділянках із різним цільовим призначенням та формою власності.

Під час проведення позапланової перевірки встановлено, що на одній із земельних ділянок будівельні роботи проводять без дозвільних документів.

Працівники ДАБК виявили ряд порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності і ще в березні цього року склали відповідний акт, протокол про адміністративне правопорушення, припис про зупинення підготовчих та будівельних робіт та припис про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил. Забудовник сплатив штраф, проте вимоги припису не виконав.

Ужгородська міська рада звернулася до суду про знесення самочинно збудованого об’єкта будівництва.

Нагадаємо, В Ужгороді заборонили будівництво  об'єкту на вулиці Тараса Шевченка. Мали реконструювати будинок, а не будувати заново 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.