Новини

Ужгородська міська ТВК зареєструвала ще одну партію до участі у виборах: під галасування і крики

Вчора увечері відбулося засідання Ужгородської міської ТВК, напередодні ТВК перервала своє засідання, не зареєструвавши партії “Рідний дім” та “Партію твого міста”, які не належним чином оплатили свою участь в виборах.

Члени комісії перенесли засідання на 18.00 23 вересня і чекали роз’яснення Центральної виборчої комісії щодо цього питання. За цей час ЦВК підтвердила, що в зв’язку з неналежним суб’єктом оплати застави ці партійні організації не можуть бути зареєстровані, - поінформували члени Ужгородської міської ТВК.

За годину до засідання під приміщенням виборчої комісії вже зібралися кілька десятків осіб, частина із яких, в порушення закону, пройшла всередину приміщення комісії та заблокувала вихід з неї. На засіданні ТВК мають право бути присутні лише визначені законом офіційні представники. Незважаючи на тиск, члени комісії проголосували проти реєстрації списку “Партії твого міста”. Але після скандування натовпу «ганьба» переголосували рішення, натовп після цього розійшовся.

Ще одним питанням на порядку денному було розгляд документів партії “Рідний дім” та її кандидата на міського голову Олександра Білака. Під час першої частини засідання, яке відбувалося напередодні, по цій партії також виникли питання щодо порушення вимоги по оплаті застави. За словами свідка, голова комісії Ужгородської міської ТВК повідомила, що вона віддала ці документи на доопрацювання партії “Рідний дім”.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.