Ужгородська «Говерла» програла луганській «Зорі» - 1:2

Ужгородська «Говерла» у 21 турі Чемпіонату України поступилася у рідних стінах луганській «Зорі».

Вівши довгий час у рахунку команда В. Грозного не зуміла втримати переможний рахунок, а на останній хвилині матчу пропустила у свої ворота і другий м’яч.

Футболісти Говерли розпочали матч активно, проте і Зоря не збиралася відсижуватися в обороні. Перша половина тайму пройшла під акомпонементи атак луганчан, але в рамці чудово діяв Максим Коваль. Всі удари, що летіли у ствір воріт Макс або переводив на кутовий, або забирав до рук, нехай і не завжди з першої спроби. Говерли чекала свого шансу. І дочекалася на 42 хвилині. Сергій Мякушко підібравши м’яч на лівому фланзі протягнув його метрів так двадцять, а далі вирішив відпасувати на вільного Олега Герасимюка, який розташовувався на правому фланзі. Удар останнього голкіпер відбиває, але прямо на ногу головному фундатору атаки – Сергію Мякушко. Точний удар в лівий кут і рахунок відкрито - 1:0.

Луганчани, після пропущеного голу, намагались відновити паритет, ще до кінця першого тайму, але гол в роздягальню в них не вийшов.

Другий тайм розпочався за схожим сценарієм: «Зоря» тримала м’яч, наносила удари по воротах, але надійно грав наш страж воріт. «Говерла» ж намагалась контратакувати. З найцікавішого можна пригадати атаку за участі Мякушко, Фещука і подальшим завершенням Хльобаса. Останній пробіг декілька метрів, приблизився до воріт і завдав небезпечного удару з лівої ноги. Ефектно, але трохи вище воріт.

Матч наближався до завершення, і здавалось перемога у нас в кармані. Але на 83 хвилині арбітр призначає перспективний стандарт, який вдало виконує Желько Любеновіч - 1:1.

Далі неприємності для нашої команди не закінчились. Джаба Ліпартія на лівому фланзі накрутив двох захисників і пробив. Мяч на своєму шляху зустрівся з Ковалем, але останній не зумів врятувати - 1:2.