Ужгородка представить Україну на "Miss Globe International"

89 –ий  конкурс «Miss Globe International» пройде 28 грудня на Кіпрі. Цього року 89 учасниць візьмуть участь у ньому і вже 14 грудня злітаються зі всього світу в Нікосію. Україну представляє модель з Ужгорода – Анастасія Костич. Вона здобула перемогу в місцевому конкурсі «Міс Ужгород 2013» і пройшла кастинг на світовий конкурс. Її було відібрано з більш ніж 100 моделей.

            «Анастасія вразила своєю харизмою та наполегливістю. Я думаю, що в неї велике майбутнє і вона досягне всього, чого забажає. Маю надію, що вона гідно представить Україну 28 грудня і покаже не гірший результат, ніж Анжеліка Лях, яка здобула титул ІІІ віце-міс», -  сказала Вероніка Вовчук, директор модельного агентства «One Models».

            Саме агентство «One Models» володіє ліцензією від «Miss Globe International» на Україну і проводить відбір серед українських моделей. Цього року вибір випав на модель із міста Ужгорода. На даний момент Анастасія знаходиться в Празі, де проходить відповідну підготовку до конкурсу.

            «Дуже хочеться виправдати вибір людей, які довірили мені таку честь і гідно представити свою країну. Ще місяць тому я полетіла в Прагу, так як там є більш сприятливі умови для повноцінної підготовки до конкурсу. 2 грудня буду в Нью-Йорку, адже саме там шиється плаття на вечірній вихід. Його підготувала Sherri Hill, яка готувала плаття переможниці «Міс світу 2006» Тетяні Кухаржовій. Національний костюм шиють в Італії, він буде в формі квітки – маку. Вже 10 грудня прилітаю в Україну і 14 грудня буду в Нікосії. Буду прикладати всіх зусиль, щоб проявити себе з найкращої сторони на конкурсі», -  розповідає Анастасія Костич – «Miss Ukraine Globe International».

            Більш детальну інформацію можна дізнатись, відвідавши сайт конкурсу - http://missglobeinternational.com/globe/participants

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання