Ужгородка представить Україну на "Miss Globe International"

Ужгородка представить Україну на "Miss Globe International"

89 –ий  конкурс «Miss Globe International» пройде 28 грудня на Кіпрі. Цього року 89 учасниць візьмуть участь у ньому і вже 14 грудня злітаються зі всього світу в Нікосію. Україну представляє модель з Ужгорода – Анастасія Костич. Вона здобула перемогу в місцевому конкурсі «Міс Ужгород 2013» і пройшла кастинг на світовий конкурс. Її було відібрано з більш ніж 100 моделей.

            «Анастасія вразила своєю харизмою та наполегливістю. Я думаю, що в неї велике майбутнє і вона досягне всього, чого забажає. Маю надію, що вона гідно представить Україну 28 грудня і покаже не гірший результат, ніж Анжеліка Лях, яка здобула титул ІІІ віце-міс», -  сказала Вероніка Вовчук, директор модельного агентства «One Models».

            Саме агентство «One Models» володіє ліцензією від «Miss Globe International» на Україну і проводить відбір серед українських моделей. Цього року вибір випав на модель із міста Ужгорода. На даний момент Анастасія знаходиться в Празі, де проходить відповідну підготовку до конкурсу.

            «Дуже хочеться виправдати вибір людей, які довірили мені таку честь і гідно представити свою країну. Ще місяць тому я полетіла в Прагу, так як там є більш сприятливі умови для повноцінної підготовки до конкурсу. 2 грудня буду в Нью-Йорку, адже саме там шиється плаття на вечірній вихід. Його підготувала Sherri Hill, яка готувала плаття переможниці «Міс світу 2006» Тетяні Кухаржовій. Національний костюм шиють в Італії, він буде в формі квітки – маку. Вже 10 грудня прилітаю в Україну і 14 грудня буду в Нікосії. Буду прикладати всіх зусиль, щоб проявити себе з найкращої сторони на конкурсі», -  розповідає Анастасія Костич – «Miss Ukraine Globe International».

            Більш детальну інформацію можна дізнатись, відвідавши сайт конкурсу - http://missglobeinternational.com/globe/participants

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання