Ужгородка довела Фейсбуку, що грудне вигодовування – це не порно

Ужгородка довела Фейсбуку, що грудне вигодовування – це не порно

Громадська активістка Наталка Касим розповіла, як «Фейсбук» забанив її за коментар з посиланням на статтю про грудне вигодовування. За словами ужгородки, коментар був оприлюднений під постом у групі для мам, а вже через 10 хвилин користувачку забанили на добу. Проте, жінка написала у службу підтримки та пояснила, що такі дії – це дискримінація і сексизм.  Працівники «Фейсбуку» вибачилися та розблокували користувачку соцмережі.

«Це був коментар до поста про те, чи змінюється форма грудей жінок від ГВ. Я запостила статтю однієї мами, яка розповідала про те, як змінилися її груди, там були фото. Стаття була дуже бодіпозитивна і про прийняття змін свого тіла, про те, що жіноче тіло може бути різним і це нормально. І за 10 хвилин отримала повідомлення, що коментар видалено, а я в бані на 24 години», – розповідає Наталка Касим.

«Я написала в службу підтримки, вони розбанили мене і вибачилися.  Тому що це дискримінація жінок і сексизм. За фото чоловіків, де видно соски, не банять. А за жіночі –  так», – додала вона.  

Фото - зі сторінки Н. Касим у соцмережі "Фейсбук". 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання