Ужгородець обманув майбутню дружину на 17 тисяч доларів і дві обручки

Ужгородець обманув майбутню дружину на 17 тисяч доларів і дві обручки

Жителька Чопа Світлана Копинець стала жертвою власної необережності: жінка настільки довіряла своєму, як вона вважала, майбутньому чоловікові, що сама дозволила виманити у себе 17 тисяч доларів та вкрасти 2 золоті обручки. До того ж, як стверджує жінка, вона ще неодноразово віддавала гроші шахраю на сплату штрафів у ДАІ та «купила» йому будинок, який і досі продається.

За словами Світлани Копинець, яка звернулася до редакції Zaholovok.com.ua, справа почалася вже досить давно: у вересні минулого року «головний герой» історії – ужгородець Арпіт Гаяш обіцяв Світлані повернути її гроші, однак, не зробив цього й досі.

Як каже Світлана, вона стала жертвою свого «без п’яти хвилин офіційного чоловіка», який виманив у неї велику суму грошей. Справа у тому, що у жовтні 2010 року Світлана Копинець продала свою однокімнатну квартиру в Ужгороді та поклала отримані кошти на депозит в один із банків. Відсотки від депозиту були основним доходом жінки, оскільки після смерті матері вона не працювала.

Віддаючи своєму громадянському чоловіку значні суми грошей, Світлана не брала у пана Гаяша ніяких розписок чи інших документів. Тому зараз має складнощі з вирішенням справи.

«Познайомив мене з Арпітом Томашовичем Гаяшем пан Юрій Курило. Тоді я думала, що це випадковість. Тепер розумію, що скоріш за все, зустріч і наше знайомство було сплановане. Юрій колись просив у мене грошей, але я відмовилася позичити йому таку велику суму. Однак, Арпіту я повірила. Щиро надіялася, що створимо з ним сім’ю, що у нас будуть діти. Обидва чоловіки брехали мені, що вони таксисти, колеги. Арпіт стверджував, що є співдиректором підприємства «Каміон», обіцяв продати підприємство і владнати всі фінансові проблеми», – розповідає Свтілана Копинець.

«Я ж у його справи не втручалася, він забороняв вставляти свої п’ять копійок. А я Арпіту довіряла. Тому й слухала його. Постійно мені повторював, що я маю мовчати і не задавати лишніх запитань, бо це псує стосунки.  Просив почекати, поки продасть своє підприємство. Виманював гроші. Ми разом ходили до банку, я знімала кошти з депозиту і одразу віддавала йому. Просив на різні потреби, навіть шашки йому на машину купувала, давала гроші на сплату штрафів за, нібито, скоєні ДТП. Я йому вірила…», – із сумом каже жінка.

За словами Світлани, одного разу Арпіт подзвонив і сказав, що їде додому з великими грошима, бо продав підприємство. Коли прийшов, почав виправдовуватися: «Міг продати за 45 тисяч доларів, а буде ще 20. Продам за 65 тисяч. Почекай ще трохи».

«Пізніше Арпіт поїхав у відрядження по Україні. Коли повернувся, сказав, що у нього трапилися два ДТП. Після всіх вияснень, я дізналася у ДАІ, що насправді ніяких аварій не було, він знову все вигадав. Але це ще не все. Я купила йому дім у селі Зняцево Мукачівського району, – віддала йому велику суму грошей, аби він передав власнику будинку. Ми ще їздили дивитися дім.  Казав мені, що дім коштує 7-8 тисяч доларів. Це потім я дізналася, що він коштував всього 3 тисячі і досі продається…»,  – розповідає Світлана.

Жінці терпець увірвався після новорічного вечора, коли Арпіт не приїхав додому, сказавши, що затримався у друга у Чернівцях, з яким разом колись служили. Це потім пані Світлана дізнається, що Арпіт Гаяш ніколи у армії не служив, натомість має дружину і сім’ю.

«Квартира Гаяша згоріла у червні минулого року, причина мені невідома. З міліції знаю, що на Арпіта вже відкривали справу за шахрайство, але потім закрили. Я просила його змінитися, коли побачила, що результату не буде – вимагала повернути гроші. Він просто познущався з мене. Тепер стверджує, що нічого в мене не брав і я все вигадую. Насправді у мене є свідки – працівники банку. Навіть після того, як написала заяву в міліцію, ще чекала: думала, що отямиться. Я б навіть заяву могла забрати, якби він змінився. Навіть погоджувалася на те, щоб частинами мені гроші повертав.  У міліції справа розглядається за шахрайство – ст.120 ч. 2. Розгляд справи затягується, вже більше семи місяців. Зверталася у прокуратуру, - змінили слідчого.  Але поки що результату ніякого. Кажуть, що шахрайство важко довести, треба записи відеокамер з банку, а на це потрібен якийсь дозвіл Нацбанку. Так мені сказали в міліції», – скаржиться Світлана.

 Жінка останній раз розмовляла по телефону з Арпітом Гаяшем близько місяця тому. Каже, що чоловік зауважив, що Світлана стала спокійнішою і пропонував помиритися і таким чином залагодити конфлікт. Потерпіла стверджує, що інколи їй дзвонить навіть дружина Гаяша (чоловік офіційно розведений), з якою Арпіт, нібито, дотепер бачиться. Вікторія, яка, за словами жінки, проживає у Львові, каже Світлані, щоб нарешті заспокоїлася.

Свтілана Копинець згадує і ситуації, коли Арпіт Гаяш хвалився тим, що давав якомусь судді хабара – 400 доларів у приміщенні міськрайонного суду «за просування справ його бізнесу». З приводу цього пані Світлана також зверталася до міліціонерів.

Жінка також з’ясувала, що на підприємстві «Каміон» ні Арпіт Гаяш, ні його друг навіть ніколи не працювали, не те щоб бути співвласником компанії. Світлана скаржиться, що інколи потерпає від дзвінків свого колишнього громадянського чоловіка і вже неодноразово казала йому, щоб перестав погрожувати.

Незважаючи на твердження Світлани Копинець щодо того, що у міліції на Гаяша відкрита справа по статті шахрайство, слідчий міськвідділу, який наразі веде цю справу каже, що це не зовсім так. «Це цивільно-правові відносини. А не шахрайство. З такими питаннями треба звертатися до суду. Не буду тепер нічого коментувати. Ведуться необхідні слідчі дії», – сказав у коментарі Zaholovok.com.ua слідчий Владислав Кузьма.  

«Я надіялася створити з цією людиною сім’ю, хотіла мати дітей. Тепер залишилася ні з чим. Тому хочу, щоб хоча б гроші мені цей чоловік віддав. Я йому цілком довіряла і не могла подумати, що він колись так зі мною зробить», – скаржиться Світлана Копинець.

Наразі жінка надіється на те, що правоохоронці розберуться у цій складній ситуації та допоможуть їй.  

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання