Новини

Ужгородець після вакцинації від COVID-19 не може отримати сертифікат: даних про щеплення немає в реєстрі

Житель Ужгорода Томаш Деяк вже майже 10 днів після проходження повного циклу вакцинації від COVID-19 не може отримати міжнародний сертифікат про вакцинацію: даних про його щеплення немає в реєстрі. Чоловік звертався вже і до сімейного лікаря, і в Центр вакцинації, де разом з родиною отримував щеплення, і на урядову гарячу лініію. Поки що – безрезультатно.


«Ми з родиною вакцинувались у ПАДІЮНі, в центрі вакцинації двічі. 20-го червня і 18 липня. Станом на 27 липня інформації у реєстрі про мою вакцинацію у немає. Це я був у сімейного лікаря, щоб отримати сертифікат», – написав  Томаш Деяк у Facebook.

Також чоловік додав, що вже звертався і в Центр вакцинації, що знаходиться в Ужгороді у ПАДІЮНі. Там його направили до чергового, якого на місці не було. «…лише черговий Падіюну люб’язно дав єдиний телефон – телефон центру вакцинації у міській поліклініці на БАМі, де мені люб’язно сказали що такої інформації у них нема і мені треба звертатись до головного лікаря який, може, надасть мені її, а може і ні...», – розповідає Томаш Деяк.

Вікторія Тимчик, регіональний координатор вакцинальної кампанії від COVID-19 у Закарпатській області у коментарі Zaholovok.com.ua зазначила, що наразі саме в Ужгороді проводиться найбільше щеплень і навантаження на лікарів зі внесення даних у електронну систему охорони здоров’я є надзвичайно великою.

«Разом з тим, відповідно до вимог для того, щоб внести дані у систему, лікар має певний проміжок часу. Всі медики стараються зробити це якомога швидше для того, щоб людина могла отримати свій сертифікат», – зазначила Вікторія Тимчик.  

«Вакциновані закарпатці можуть час від часу контактувати зі своїм сімейним лікарем і отримати документ, що підтверджує завершення вакцинального циклу», – додала вона.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.