Новини

Ужгородцю терміново потрібна допомога для боротьби з раком

Олександр Муржо, 41-річний житель Ужгорода, потребує термінової підтримки усіх небайдужих: чоловікові у березні цього року поставили страшний діагноз – рак кишківника. Для Олександра і його родини ця новина стала шоком, зараз він мужньо бореться з хворобою, але йому дуже потрібна фінансова підтримка для продовження лікування.


Олександр працює менеджером з продажу, виховує двох синів. Зараз чоловік проходить третій курс хіміотерапії. Лікування – дуже дороговартісне і родина Олександра дуже потребує фінансової підтримки для продовження боротьби з хворобою.  

«Я довго наважувався написати цей пост, але надіюсь на ваше розуміння моєї складної ситуації.В березні цього року у мене діагностували рак кишківника з метастазами в печінці. Для мене цей діагноз був шоком, як і думаю для кожного з вас в моїй ситуації, але життя продовжується і треба боротись за нього всіма силами. Прошу всіх небайдужих, усіх тих, хто спроможний, відгукнутися, допомогти мені пройти цей нелегкий шлях до одужання», – пише Олександр Муржо на своїй сторінці у Фейсбук.  

Небайдужі ужгородці вже створили сторінку для збору коштів на лікування Олександру. Долучитися може кожен: навіть невелика сума підтримає родину у такий нелегкий час.

Тел.:  0505883378 (Олександр);  0992847733 Вікторія (сестра Олександра)

ПриватБанк

Муржо Олександр Степанович

4149 4993 8051 2804

Призначення платежу: на лікування.

 

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.