Новини

Ужгородців запрошують на прем’єру вистави «Чіріклі»

Вистава «Чіріклі» створена за монодрамою ужгородського драматурга Олександра Гавроша, в основу якої лягли твори першого ромського письменника Закарпаття Миколи Бурмека-Дюрі. 


Перша згадка про ромів на Закарпатті позначена 1661 роком, але досі вони не ставали повноцінними героями закарпатської театральної сцени.

Цією постановкою Закарпатський муздрамтетр вперше осягає жанр «докудрами» - гостросоціальної сучасної документальної драми, що базується на реальних подіях. Постановку експериментальної вистави підтримав Міжнародний фонд «Відродження». Через невелику кількість глядацьких місць перший прем’єрний показ буде здійснено за запрошеннями.

Завтра, 25 листопада, о 17.00 відбудеться пресконференція з творчою групою, що працювала над виставою. Зокрема, режисером-постановником, заслуженим діячем мистецтв України Анатолієм Канцедайлом, письменником Миколою Бурмек-Дюрі, автором п’єси Олександром Гаврошем. Візьмуть участь у спілкуванні і директор Ромської програми Міжнародного фонду «Відродження» Сергій Пономарьов та менеджер з культурних ініціатив Міжнародного фонду «Відродження» Радослава Кабачій. 

Закарпатський театр імені братів Шерегіїв

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.