Новини

Ужгородці просять вирішити проблему із постійним підтопленням Радванки і Горян

Жителі мікрорайону Радванка зібрали близько 100 підписів та звернулися до керівнитцва міста і депутатів міської ради з проханням вирішити ппроблему постійного підтоплення.


Сьогодні, 2 лютого, перед початком сесії Ужгородської міської ради до депутатів звернувся Тарас Деяк, який є жителем мікрорайону та попросив організувати роботу виїзної комісії, яка б спільно з мешканцями попрацювала б над вирішенням проблеми. 

"Підтоплення відбуваються систематично, по кілька разів на рік. Підтоплює будинки, двори, пивниці, гаражі. Ми, звичайно, дякуємо, рятувальникам, які щоразу допомагають із цим справлятися. Але це відбувається із 1991 року", - сказав Тарас Деяк. 

Міський голова Богдан Андріїв зазначив, що у найближчі дні буде організована робота виїзної комісії, на зустріч запросять і мешканців мікрорайону. "Ці дні мав місце негативний збіг обставин. Різке танення снігу, замерзлі решітки,система не справляється. При нормативі 50 тисяч кубів, наші очисні споруди прокачували вдвічі більше води за ці дні. Проблема існує, але цього разу було багато обставин для виникненнятакої ситуації", - сказав Богдан Андріїв

"У найближчі дні ми організуємо виїзне засідання спільно з депутатами і жителями району", - додав він. 

Нагадаємо, ужгородські депутати зібралися на сесію

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.