Новини

Ужгород отримав аудіо-гід і туристичний сайт Discover Uzhhorod

15 грудня в Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою якого стали результати проекту «Відкрийте для себе Ужгород. Перший крок до пізнання Закарпаття», а саме його продукти: аудіо-гід, путівник містом та туристичний сайт Discover Uzhhorod.

Менеджер проектуВікторія Німецьрозповіла: «Наше місто – з чудовою архітектурою, з давніми культурними традиціями і все це приваблює до нашого краю туристів. Ми часто й самі є туристами та, плануючи поїздку, шукаємо карти, путівники, будуємо маршрути, вивчаємо погоду і таке інше міста, до якого прямуємо. Кілька років тому ми промоніторили ситуацію по Ужгороду та з’ясували, що тут не вистачає інформації для туристів, а наявні відомості розкидані за різними ресурсами. Тому ми вирішили реалізувати туристичний проект. Наш проект підтримала Програма транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна. Реалізовуємо проект спільно зі словацькими партнерами».

«Для початку ми зібрали команду експертів – громадські діячі, фотографи, журналісти, розробники сайтів, дизайнери. Разом вивчали словацький досвід, а  також побували на туристичному форумі у Барселоні, налагодили контакти з фахівцями туристичного світового ринку», - каже Вікторія Німець.

Цієї п’ятниці, 18 грудня, команда проекту презентує усі свої напрацювання. Наразі розроблено аудіо-гід (містить 25 основних об’єктів), записаний трьома мовами – українською, словацькою та англійською. Також створили друкований тримовний путівник містом та розробили сайт Discover Uzhhorod із цікавою корисною інформацією та планувальником маршруту. Цього ж дня відбудеться і пілотна автобусна екскурсія-презентація названих туристичних продуктів.

Презентація триватиме у ресторані «Варош». Під час презентації будуть обговорені як результати проекту, так і майбутні перспективи розвитку в сфері туризму. У заході візьмуть участь представники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, представники консульських установ, громадські активісти та організації, представники туристичних агенцій та туроператори, а також всі зацікавлені в розробці спільних туристичних проектів та розвитку міста Ужгород як туристичної дестинації. Для участі в заході слід звертатись за електронною адресою discover.uzhhorod@gmail.com або за тел.. +38(099) 727 24 53.

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.