Ужгород і Хмельницький – перші у рейтингу найбільш корумпованих міст України

За індексом частоти корупційних випадків перше місце в Україні ділять між собою Ужгород і Хмельницький. Такі дані наводить соціологічна група «Рейтинг» за результатами дослідження.

Опитування було проведено у 22-х обласних центрах України, ціль якого - дослідити, як ставляться мешканці міст до своєї влади та муніципальних послуг.

Цікаво, що за індексом частоти корупційних випадків перше місце в Україні ділять між собою Ужгород і Хмельницький. Найменш корумпованими містами люди вважають Львів, Миколаїв та Сєвєродонецьк.

Всього в опитуванні взяло участь більше 19 тисяч респондентів.

Loading...
Зображення користувача Ирина.

как лучше
Очевидно, каждый целеустремленный человек нуждается в грамотных юридических услугах. Без сомнения, без профессиональных консультаций профессионала нелегко прожить в России. Между тем больше всего квалифицированные услуги необходимы серьезным руководителям огромных и небольших организации. Теперь такого рода дела есть возможность урегулировать дистанционно. И вам не нужно обращаться к помощи такого рода экспертов, которые находятся в фирмах. Мы предлагаем вам воспользоваться услугами экспертов, которые зарегистрируют ооо под ключ москва и окажут еще максимальное количество услуг, среди которых есть
регистрация ип

ваши варианты

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...