Уряд Японії подарував садочку в Ужгороді кухонне обладнання

Уряд Японії подарував садочку в Ужгороді кухонне обладнання

«Я хотів би бути дитиною у цьому садочку», – сказав заступник глави місії, міністр-радник Посольства Японії в Україні Мічіо Харада, відвідавши сьогодні дитсадок №36 – один із дошкільних начальних закладів Ужгорода, які торік отримали професійне кухонне обладнання, закуплене за кошти уряду Японії.  


Пан Мічіо Харада побував у садочку з міським головою Ужгорода Богданом Андріївим, його заступником Олександром Білаком, секретарем Ужгородської міської ради Андріаною Сушко, керуючим справами виконкому Оленою Макарою, начальником міського управління освіти Оксаною Бабунич, керівником проекту, в рамках якого дитсадкам передавалося обладнання. представником Карпатського агентства прав людини «Вестед» Миколою Яцковим.

Мічіо Харада скуштував у садочку страви, які сьогодні приготували діткам і відзначив: «Я в захваті і від їжі, яку готують для дітей, і від самого процесу приготування». 

Дипломат оглянув харчоблок садочка, все обладнання, ремонт, який зробили торік за кошти міського бюджету, складські приміщення кухні. 
Привітали гостей із Великоднем вихованці різних груп дитячого садочка. Розповіли віршики, заспівали пісеньки і подарували на згадку свої малюночки, писанки, в яких навіть виростили травичку. 

Мічіо Харада вручив міському голові Богдану Андріїву офіційний сертифікат про передачу кухонного обладнання, як символічне відзначення завершення проекту «Покращення санітарних умов у дитсадках міста Ужгород», який виконувався Карпатським агентством прав людини «Вестед» за партнерської участі управління освіти Ужгородської міської ради і реалізувався в рамках Програми безвідплатної допомоги “КУСАНОНЕ”, яка спрямована на підтримку проектів, представлених неурядовими організаціями та іншими неприбутковими установами.

Майже всі садочки Ужгорода в рамках проекту отримали м’ясорубки, електроплити, жарові шафи, електросковорідки, морозильні камери, холодильники – загалом майже дев’ять десятків одиниць сучасного професійного обладнання українського виробництва на загальну суму 1,4 млн. грн., ще близько півмільйона співфінансували з міського бюджету обласного центру Закарпаття. 

Нагадаємо, заступник глави місії, міністр-радник Посольства Японії в Україні Мічіо Харада перебуває на Закарпатті і сьогодні в Ужгороді висадили сакури на Православній набережній біля пам'ятника загиблим при виконанні своїх обов’язків працівникам органів внутрішніх справ та на проспекті Свободи. 2017-ий – Рік Японії в Україні, 25 років тому наша країна встановила з Країною висхідного сонця дипломатичні стосунки. З цієї нагоди Посольство Японії в Україні започаткувало акцію, у рамках якої у багатьох містах нашої країни висадять понад 2 тисячі  сакур – символу Японії, серед цих міст і Ужгород, - повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання