Уряд погодив рішення щодо Мукачівської ОТГ

Історичне рішення для громади Мукачева прийнято – уряд погодив рішення і Мукачівська ОТГ перейде на міжбюджетні відносини з державою.  Цей випадок — прецедент в Україні. 

«Ми пройшли непростий шлях блокування створення Мукачівської ОТГ, але час показав , що за нами правда.Це перша громада в області створена за процедурою приєднання до міста обласного значення. Мукачево, Шенборн, Лавки, Нижній Коропець, Павшино та Нове Давидково нині разом творитимуть майбутнє. Вітаю громаду об’єднаної громади з історичним новим етапом  розвитку. Впевнений, що процес приєднання на цьому не зупиниться», - зазначив на своїй сторінці в фейсбуці міський голова Андрій Балога

Та висловив окрему вдячність головам сіл,  які приєдналися,  Нижній Коропець – МагдалиніМолнар, Павшино – ВікторіїКізман, Шенборн – ВікторовіЛегезі, Нове Давидково – Євгену Качуру, Лавки – ІвануХайнасу, депутатам тагромадам. І раднику з питань децентралізації Володимиру Феськову, який докладав зусиль до творення ОТГ та народним депутатам,  які лобіювали інтереси громади в центральних органах влади. «Без Вас друзі,  це б було неможливо», - резюмував міський голова, - повідомляє Мукачівська міськрада. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання