Новини

Уночі росіяни атакували Україну 61 дроном

БпЛА у небі

У ніч проти 6 січня росіяни атакували Україну 61 ударним БпЛА. Протиповітряна оборона на півночі, сході та в центрі країни знешкодила 53 ворожі дрони. Внаслідок російського обстрілу влучання зафіксували на 6 локаціях.


За даними Повітряних сил ЗСУ, вночі 5 січня в небі над Україною зафіксували 61 ударний БпЛА типу Shahed, Гербера і безпілотники інших типів (із напрямків: Міллєрово, Курськ, Орел – рф., ТОТ Донецька), близько 40 із них – "шахеди."

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи на півночі, сході та в центрі країни. Станом на 08:30 знешкодили 53 російські дрони.

Влучання 8 безпілотників зафіксували на 6 локаціях.

Нічна атака 6 січня: знешкодили 53 російських БпЛА

*головне зображення ілюстративне

Автор: Валерія Рубаняк
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.