"Умілі" закарпатці вирубали на 240 дерев більше, ніж мали по документам

"Умілі" закарпатці вирубали на 240 дерев більше, ніж мали по документам

Слідчим відділом прокуратури Закарпатської області внесено відомості до ЄРДР та розпочато досудове розслідування щодо службових осіб ДП «Великобичківське ЛМГ» Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства, які вирубили на 240 дерев більше, ніж передбачено матеріалами лісовідведення.

Встановлено, що в період 2015-2016 років, службовці підприємства, зловживаючи своїм службовим становищем, під час проведення вирубок дерев буку у двох кварталах Верховоднянського лісництва вирубали на 240 дерев більше, ніж було вказано у лісорубному квитку.

Таким чином, службові особи ДП «Великобичківське ЛМГ» Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства, умисно допустили незаконну вирубку дерев буку, загальною вартістю близько 1,55 млн грн.

Дії службовців кваліфіковані за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Довідково: санкція ч. 2 ст. 364 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, - повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання