Укрзалізниця не реагує на прохання про додаткові поїзди з Ужгорода, – депутати

На Закарпатті стурбовані ситуацією із відміною поїздів у напрямку Ужгород-Київ-Ужгород, зміною графіку руху поїздів та відсутністю реакції Укрзалізниця на прохання ввести додаткові маршрути і вирішити проблему постійної нестачі квитків.

Про це йшлося під час засідання профільної комісії з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури Закарпатської обласної ради.

Директор департаменту  житлово-комунального господарства, будівництва та  інфраструктури ОДА Едуард Маляр поінформував депутатів про те, що Укрзалізниця, як акціонерне товариство, в односторонньому порядку скорочує графіки рухів пасажирських потягів, які курсують з Ужгорода до Києва, мотивуючи їх нерентабельністю. Натомість, не реагує на неодноразові прохання про введення додаткових маршрутів (Київ-Ужгород-Київ), також не вирішує питання дефіциту проїзних квитків на пасажирські потяги зі сполученням між містами області та України, що призводить до соціальної напруги серед краян.

- Нині пасажирські потяги, що сполучають Закарпаття зі столицею та Львовом, є найбільш затребувані, особливо мешканцями віддалених гірських районів – Рахівщини, Тячівщини, Міжгірщини. Всі потяги практично на 100% без вільних пасажирських місць, що підтверджує рентабельністю рухів, - зауважив Роман Фурман. Його підтримав Петро Доброміський, який навів приклад того, як закарпатці систематично стикаються з проблемою придбання квитків на потяги.

- Департамент житлово-комунального господарства, будівництва та  інфраструктури ОДА разом з обласним депутатом Денисом Маном підготували на розгляд сесії звернення про стурбованість рішенням Укрзалізницею про введення графіка руху пасажирських потягів на 2017-2018 роки, яким передбачено відміну пасажирських потягів, що сполучають область з Києвом та Львовом, і призначенням курсування поїзду сполученням Ужгород-Лисичанськ. Натомість, відкоригувати розкладу руху поїзду №№ 29/30 сполученням Ужгород-Київ з врахування прибуття потягу в столицю о 08.00 год, - зазначив Едуард Маляр, - повідомляє прес-служба Закарпатської облради. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...