Новини

Українці через введення спецмита масово скуповують іномарки

В Україні на третину підскочили продажі легкових автомобілів: у квітні продажі скали близько 26 тис. од., що на 35% вище від показників березня і на 33% більше, ніж у квітні-2012, повідомляє Кореспондент.

У березні продажі  нових легкових авто в Україні в досягли 19 тис. од.

"Хвиля ажіотажу, викликана введенням спецмита на бензинові іномарки з двигунами 1-2,2 л (з 13 квітня), захлеснула весь авторинок. Попитом користувалися всі авто, навіть якщо їм не загрожувало додаткове мито. У виграші опинилися і вітчизняні виробники, чий збут також підскочив на 25-50%", - зазначають аналітики компанії AUTO-Consulting.

Водночас ажіотаж поки не позначився на розстановці сил на ринку, а підсумкові місця в рейтингу продажів багато в чому залежали від складських запасів, логістики і моторності дилерів. ТОП-15 найбільш продаваних авто за складом не змінилася.

За даними експертів, за винятком Nissan, Porsche і Infiniti всі бренди наростили продажі в порівнянні з попереднім місяцем.

"Але якщо ринок зріс в середньому на 35%, то окремим брендам вдалося так налякати покупців рекламою, що продажі зросли відразу на 80-90%", - повідомляють експерти. Значно зросли в квітні продажі китайських автомобілів. Зокрема, продажі BYD зросли на 90% і цей виробник впритул підійшов до показника продажів Chery, продажі Lifan зросли на 68%.

Аналітики наголошують, що квітневий успіх окремих виробників забезпечений не тільки ажіотажем навколо спецмита, а й вдалою модельною політикою окремих автодилерів.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.