Українсько-польський пункт пропуску можуть відкрити на Великоберезнянщині

Велосипедний та пішохідний туристичний пункт пропуску Лубня-Волосате вже невдовзі можуть відкрити на Закарпатті.

Про це йшлося на засіданні Комісії з питань транскордонного співробітництва українсько-польскої Міжурядової Координаційної Ради з питань міжрегіонального співробітництва, яке відбулося вчора, 4 квітня, в місті Красічин Підкарпатського воєводства Республіки Польща.

Увагу до необхідності відкриття вело - пішохідного туристичного пункту пропуску «Лубня-Волосате» привернув  заступник голови Закарпатської обласної ради Андрій Сербайло.

Він наголосив, що, незважаючи на неодноразове порушення цього питання з боку органів місцевого самоврядування обох сторін, досі на закарпатській ділянці українсько-польського кордону нема жодного пункту пропуску, і населення, туристи змушені для перетину кордону долати відстань понад 100 км до найближчого пункту пропуску у Львівській області або здійснювати транзитний маршрут через Словаччину.

У зв’язку з цим у підписаному співголовами комісії за результатами обговорення протоколі підкреслено значення розвитку мережі нових міжнародних пунктів пропуску, в тому числі й «Лубня-Волосате» для розвитку транскордонного співробітництва, – повідомляє прес-служба Закарпатської обласної ради.  

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання