Українська "Кока-Кола" дарує закарпатським селам контейнери для сортування сміття. ФОТО

Українська "Кока-Кола" дарує закарпатським селам контейнери для сортування сміття. ФОТО

28 червня відбулося виїзне засідання Ужгородського прес-клубу на традиційне святкування Дня Дунаю, який цьогоріч Україна відзначала на кордоні з Угорщиною – на річці Тиса, за участі високопосадовців обох країн.

Окремим заходом в рамках Дня Дунаю. Стала урочиста передача контейнерів для роздільного збору пластику с.Галабор від незмінного партнера свята - компанії "Кока-Кола Беверіджес Україна". Село Галабор стало п’ятим населеним пунктом на Закарпатті, де за підтримки компанії удосконалюється система управління відходами. У попередні роки роздільний збір сміття було запроваджено у с.Великий Бичків, с.Ясіня, с.Квасово та с.Баранинці.

Під час святкувань відбувся круглий стіл з транскордонної співпраці у сфері водних ресурсів, квест- вікторина для дітей «Скарби Тиси» та музичний фестиваль «З любов’ю до Тиси». Захід проходив на обох берегах Тиси одночасно х можливістю відвідати обидва береги (при наявності Шенгенськоїх візи). Це сприяло реалізації принципу «відсутності кордонів в управлінні річками», як цього вимагає Водна Рамкова Директива ЄС.

Україна та Угорщина є сторонами Міжнародної Комісії з захисту р.Дунай. Вони взяли на себе зобов’язання охороняти річки басейну Дунаю, зокрема і Тису. Ключовим екологічний інформаційним заходом МКЗД є День Дунаю, який проводиться щорічно одночасно в усіх країнах басейну. Цього року свято організували спільно із Закарпатською ОДА, Кока-Кола Беверіджес Україна, групою енергетичних компаній «РЕНЕР», Басейновим управлінням водних ресурсів Тиси, Верхньо-Тисяйським водним інспекторатом (Угорщина), проектом ЄС «Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища» та Закарпатською обласною організацією Всеукраїнської екологічної ліги. У цьогорічному святкуванні Дня Дунаю взяли участь близько 400 осіб з кожного боку.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання