Новини

Україною їздять машини-вбивці, - Роберт Горват

Про це розповів нардеп України Роберт Горват (від БПП “Солідарність”).


Він розповів, що для успішності свого законопроекту про дешеві іноземні авто знайшов понад 90 нардепів-однодумців із різних партій та формувань. Після 8-9 місяців роботи законопроект вдалося таки “продавити”.

Р. Горват розповів, що робота була нелегкою, оскільки він сам жодного стосунку до автобізнесу не мав.

“Я завжди виступав за здоровий глузд. Українці повинні мати право самостійно обрати для себе автівку. А не нав’язувати їм новий Daewoo чи “Славуту”, чи китайця, перейменованого у “Славуту”, - зауважив нардеп.

Він додав також, що навіть у Європі, в розвинених країнах понад 70% населення купує вживані авто. Загалом же у Європі є в середньому 487 автомобілів на тисячу осіб, тоді як в Україні — це лише 201 машина. Все через те, що держава та автолоббі вбили вторинний ринок продажу авто в Україні.

Разом з тим середній вік авто в Україні складає 18 років, при чому це переважно старі "Москвичі", "Волги", "Славути". 

"Це все машини вбивці. Якщо ви подивитеся статистику ДТП останніх років, ви побачите, що у цих марках авто при лобовому зіткненні всі помирають. Тому що європейські виробники, перш за все, орієнтуються на збереження життя і здоров'я пасажира, а також пішохода. Наприклад, у них ставлять пластмасові бампери. При наїзді на пішохода це зовсім не те, як коли в людину вріжуться "Жигулі", - додав Роберт Горват. 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.