Україна та Угорщина і надалі спільно запобігатимуть паводку

Україна та Угорщина і надалі спільно запобігатимуть паводку

Вчора, 3 липня, на ділянці правобережної протипаводкової дамби р. Тиса (в районі сіл Соловка (Україна) –Лоня (Угорщина)) в рамках XVIII наради Уповноважених Урядів України й Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах та з нагоди 20-ї річниці українсько-угорського співробітництва пройшли урочисті заходи.

В ході яких Головою Держводагенства України Василем Сташуком та заступником держсекретаря з питань водного господарства від Міністерства регіонального розвитку Угорщини Петером Ковачем було підписано Спільну протипаводкову Програму розвитку для Верхньої Тиси.

«Ці роки відзначились подіями та заходами на прикордонних водах з обох сторін, які включали як вдосконалення систем протипаводкового захисту спільного інтересу, так і випробування на міцність наших систем та фахівців під час надзвичайних ситуацій. Зокрема хотілося б відмітити співпрацю та взаємодопомогу, яка мала місце під час паводків 1998, 2001,2008 років. Вирішення проблеми протипаводкового захисту в басейні річки Тиса потребує безумовного об’єднання як науково-технічного потенціалу, так і фінансових ресурсів сусідніх країн басейну річки Тиса»,- зазначив Василь Сташук.

Взяли участь у заході і рятувальники, зокрема: начальник Управління ДСНС України у Закарпатській області Мирослав Щербей та заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації Глєб Бурковський.

Адже як показує багаторічний досвід щодо ліквідації наслідків проходження паводків, основний тягар щодо проведення першочергових та рятувальних робіт припадає на підрозділи Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та оперативно-рятувальні підрозділи ДСНС України у Закарпатській області.

Кульмінацією зустрічі стало відкриття, встановленого угорською стороною, пам’ятного знаку, - повідомляють в ДСНС України у Закарпатській області.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання