Україна та ЄС попередньо підписали Угоду про асоціацію

Україна та ЄС попередньо підписали Угоду про асоціацію

Сьогодні, 30 березня, Глави переговірних делегацій України та Європейського Союзу парафували текст Угоди про асоціацію, невід’ємною складовою частиною якої будуть положення про створення поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ЗВТ). Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

 

Обидві сторони висловили спільне зобов’язання вжити подальших технічних заходів, необхідних для підготовки до підписання Угоди про асоціацію.

Таким чином Глави переговорних груп підтвердили досягнуті 22 грудня 2011 року домовленості щодо змісту ЗВТ і зобов’язалися завершити  правову експертизу тексту, включаючи технічні додатки та протоколи.

 Під час 15-го Саміту Україна-ЄС, який відбувся у грудні 2011 року, лідери України та Європейського Союзу оголосили про завершення переговорів щодо Угоди про асоціацію, метою якої є перехід до політичної асоціації та економічної інтеграції між Україною та Європейським Союзом. Ця Угода замінить чинну з 1998 року Угоду про партнерство та співробітництво в якості правової основи їхніх відносин. У ході Саміту лідери також доручили главам переговорних делегацій якнайскоріше парафувати Угоду.

 

 

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання