Новини

Україна дозволила перевозити ядерне паливо по території держави

Україна зняла заборону на транспортування ядерного палива.

Про це йдеться у листі Державної інспекції ядерного регулювання України, копію якого має агентство "Інтерфакс", - передає ТСН.

У документі, зокрема, Держатомрегулювання повідомляє про скасування заборони на перевезення ядерних та інших радіоактивних матеріалів через територію України.

Документ підписаний 6 березня першим заступником голови Держатомрегулювання, головним інспектором з ядерної та радіаційної безпеки України Михайлом Гашевим.

Як повідомлялося раніше, у Польщі не виключають відновлення Україною ядерного статусу. Посол Польщі в ЄП переконаний, що Україна має право на його поновлення.

Автор: Анна Семенюк
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.