Угорський консул Іштван Товт більше не буде працювати у Берегові

Угорський консул Іштван Товт більше не буде працювати у Берегові

Генеральний консул Угорщини у м. Берегові завершує дипломатичну місію на Закарпатті.


У понеділок, 18 серпня, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Валерій Лунченко зустрівся із Генеральним консулом Угорщини в м. Берегово Іштваном Тот.

Іштван Тот завершує роботу на посаді Генерального консула. Керівник краю Валерій Лунченко, насамперед, подякував дипломату за плідну співпрацю та висловив сподівання, що на цьому взаємовідносини з Україною не завершаться.

 - Ми високо цінуємо Ваш професіоналізм. Маємо надію, що МЗС Угорщини дасть Україні можливість працювати з такими досвідченими дипломатами і надалі, наші країни підтримуватимуть такі добрі відносини. Для Закарпаття, без сумніву, Угорщина є і залишається важливим стратегічним партнером, тією країною Європейського Союзу, яка допомагає у розвитку економічної, культурної галузей нашого регіону.
Переконаний, що та ситуація, яка сьогодні є на Сході країни, невдовзі закінчиться і Україна наблизиться до Європейської спільноти. Впевнений, що Угорщина зацікавлена у тому, щоб Україна буда сильною в економічному, соціальному, культурному планах, щоб на кордонах не велися бойові дії, панував мир і спокій.

У свою чергу, Іштван Тот запевнив, що за останні півроку між Закарпаттям та Угорщиною велася плідна робота, корисна для обох сторін. Також подякував за те ставлення, яке є в регіоні до національних меншин, у тому числі, угорської спільноти. Побажав дипломат якнайшвидшого урегулювання конфліктної ситуації у східних регіонах, - повідомляє прес-центр Закарпатської ОДА. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання