УДАР і Свобода проведуть акцію на День Соборності разом

Ударівці закликають в День Соборності "не ділити Ужгород і вийти на одну акцію єднання". Таку заяву зробив керівник Молодіжного крила УДАРу Закарпаття Денис Ман, коли стало відомо, що до Дня Соборності в Ужгороді готуються дві аналогічні акції.

«Минулого тижня наші активісти запланували провести захід, присвячений Дню Соборності України. Ми вирішили, що сформуємо живий ланцюг, який символізуватиме нашу єдність у цей складний для держави час. Вчора стало відомо, що подібний захід готує ще одна організація, тільки вона проведе його на годину раніше, о 12.00.

Я вважаю, що сенсу в двох однакових акціях немає, тим більше, що цей день закликає об`єднуватися. Тому УДАРна молодь готова долучитися до колег з іншої організації і провести свій захід разом із ними.

Отже, закликаємо всіх активістів прийти на Театральну о 12.00. Там відбудеться хвилина мовчання за героями Небесної Сотні та полеглими на Сході. Ми утворимо живий ланцюг єднання через Пішохідний міст та проведемо флешмоб "Закарпаття - це Україна". Україна – єдина, пам`ятаймо це!», - підкреслив Денис Ман.

Також керівник «молодіжки» закликав не використовувати партійну символіку під час акції, а тільки державну.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання