Учасники проекту ONUKA – вже в Ужгороді

Учасники проекту ONUKA – вже в Ужгороді

І запрошуть всіх на концерт.

Після доволі успішного європейського туру (лише за останній час колектив виступив у Німеччині, Данні, Голандії, Польщі, Румунії, Чехії, Угорщині) та гастролей в Канаді Онука дасть кілька ексклюзивних концертів містами України. Це і сумісний виступ з Наоні в Харкові, і сольник в Черкасах, і західний блок – Ужгород, Чернівці, Івано-Франківськ.

Причому попередні виступи за кордоном – це, звісно, не концерти для діаспори і не просто участь у фестиваль, яким для різнобарв’я потрібні артисти зі Східної Європи. Проект ONUKA – самодостатня одиниця, і їх поза межами України сприймають вже як відомих музикантів; на них йдуть як на колектив, з яким вже познайомились заочно. І заслуга цього не лише у цьогорічному виступі на Євробаченні, після якого скачування треків Онуки в itunes били рекорди, а гурт вперше посів лідируючі місця у найрізномантніших топах і чартах. «Onuka»з самого початку йшло шляхом правильного розвитку творчості. Наталка Жижченко не розмінювалась на сьогоденні комерційнй ходи, не ганялась за кількістю концертів і не намагалась потрапити «у формат». І тепер вона з чоловіком (знаним аранжувальником там композитором Євгеном Філатовим, більш відомим як TheManeken) сама задає можу і стиль.

Онука досить ретельно підходить до вибору міст для гастролей і дуже приємно, що наше місто вже вдруге за цей рік прийматиме цю імениту гостю (минулий концерт в Ужгороді відбувся на День Валентина). Після скасованого через низку причин фестивалю «Поляна», де вона минулоріч познайомилась зі своїми кумирами – гуртом «DeepForest», 27 листопада в приміщенні облмуздрамтеатру колектив покаже нашим меломанам своє оновлене шоу. Напередодні виходу альбому МОZAЇКА проект презентує кілька абсолютно нових треків, ну і, звісно ж, завдасть жару своїми перевіреними бойовиками з попередніх платівок (Зараз в дискографії проекту є два EP, Look (2014) та Vidlik (2016), і один повноформатний альбом Onuka (2014). Зокрема, споодіваємось, прозвучить пісня Gunsdon’tshoot, своєрідний антивоєнний маніфест:

"Війну легко розпочати та складно зупинити. Війна заповнює собою все навкруги, не залишаючи простору для слів: розуміння та вибачень. Світ крихкий. Війна починається з пострілу. Для того, щоб спалахнуло полум’я достатньо лише натиснути на курок. Стріляє не зброя, стріляє людина", - саме такий основний меседж синглу. -"Перш за все, людина взяла до рук камінь та палку. З прадавніх часів зброя та війна завжди були частиною нашої історії: спис, гвинтівка, атом. Більше руйнівної сили, більше зброї! Чи такою має бути еволюція? У світі майбутнього зброя стає складнішою: лайки, смартфони, медіа – людина керована, вона живе під тиском залежності та впливу", - зазначає Ната Жижченко

"Особлива дитина" з родини, де дідусь був майстром народних інструментів, бабуся – відома бандуристка, мама – піаністка, а тато – ліквідатор аварії на ЧАЕС – прихильники по крихіткам складають біографічний портрет фронтвумен, бо ж інтерв’ю давати Наталка не дуже полюбляє, проте сподіваємось, по приїзді в Закарпаття, Онука дасть відповість на кілька питань нашого видання.

А поки що поспішайте придбати останній квитки, адже їх залишилось не так вже й багато. Власне кажучи, саме через кількість бажаючих потрапити на концерт Онуки яких не вміщує стандартний клуб, здавалося б більш форматний для такої музики майданчик, організатори вибрали драмтеатр. Саме у театрах відбудуться концерти ONUKA Західною Україною. Але, переконані, гурт  підкорить і такі сцени.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...