У зв’язку з погіршенням погоди, поліція радить утриматися від дальніх поїздок

У зв’язку з погіршенням погодних умов, поліція радить краянам та гостям Закарпаття бути особливо обережними та, за можливості, утриматися від далеких поїздок.

За прогнозами синоптиків, упродовж 4-6 лютого на території Закарпатської області очікується ускладнення погодних умов. Зокрема, 4 лютого очікується дощ та мокрий сніг, вночі 5 лютого - сильний сніг, пориви вітру 15-20 м/с (в горах 25 м/с), хуртовини. На дорогах - снігові замети, ожеледиця.

З метою запобігання дорожньо-транспортному травматизму, загибелі та травмування людей поліція Закарпаття радить закарпатцям та гостям нашого краю, за можливості, утриматися в ці дні від далеких автоподорожей.

Водночас правоохоронці посилять контроль за станом автошляхів, доріг та вулиць населених пунктів краю, а також за роботою дорожніх і комунальних організацій щодо своєчасної ліквідації наслідків стихії.

Учасникам дорожнього руху під час погіршення погодних умов надаватиметься необхідна допомога.

У разі закриття або обмеження дорожнього руху на тій чи іншій дільниці поліція своєчасно інформуватиме про це водіїв транспортних засобів, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання