У Зарічеві відібрали до лікарні двох дітей, бо ті проживали в антисанітарних умовах (Фото)

У Зарічеві відібрали до лікарні двох дітей, бо ті проживали в антисанітарних умовах (Фото)

23 січня 2020 року службою у справах дітей Перечинської міської ради спільно з представниками міської ради, поліції, соціальних служб, медичної установи, в.о. старости, на підставі повідомлення щодо невиконання батьківських обов’язків проведено комісійне обстеження умов проживання малолітніх дітей в селі Зарічево, за результатами якого встановлено, що двоє дітей – віком десять місяців та рік і десять місяців, проживають в антисанітарних житлово-побутових умовах, які не відповідають їхнім індивідуальним потребам: в підвальному приміщенні, де утримуються діти, відсутня електроенергія, теплопостачання, водопостачання, водовідведення, стіни в кімнаті, де перебувають діти в чорній цвілі, відсутнє харчування для дітей відповідно до їхніх вікових потреб.
За наслідками проведеного сімейним лікарем медичного огляду малолітніх дітей було спрямовано на лікування в дитяче відділення Перечинської РЛ.
Батькам наголошено на необхідності негайного облаштування житлово-побутових умов для перебування дітей, ознайомлено з обов’язками батьків, що визначені законодавством, попереджено про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків.
За результатами встановлених в ході комісійного обстеження обставин службою у справах дітей Перечинської міської ради по даному факту проводиться перевірка, з’ясовуються причини та умови, які сприяли порушенню прав та інтересів малолітніх дітей, вживаються заходи для соціального захисту останніх, після чого буде прийнято рішення щодо подальшого перебування (влаштування) дітей, повідомдляє Перечинська міська рада 

Нагадаємо, На Перечинщині батьки вивезли дітей за кордон, не попередивши керівництво ліцею, де ті навчалися

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання