У Закарпатті нарахували 37 віроспові­дань

У Закарпатті нарахували 37 віроспові­дань

Керівництво Закарпаття зустрілося з очільниками церковних громад. 

Володимир Чубірко в ході зустрічі з святими отцями подякував їм за їх вклад в те, що ситуація на Закарпатті є стабільною, є толерантне ставлення в громаді один до одного незалежно від релігійних переконань. Також керівник ради висловив впевненість, що Церква допоможе суспільству в ці складні часи. 


Нагадаємо, на сьогоднішній день в області діють 1795 релігійних організацій 37-и віроспові­дань, течій та напрямів, з яких 1694 релігійних громад, 61 монастир, шість духовних навчаль­них закладів, вісім місіонерських товариств, дев'ять релігійних братств, три центри та 14 управлінь.

У 2014 році зареєстровано статути дванадцяти новоутворених релігійних громад (5 – греко-католицьких, 4 – Української православної церкви Київського патріархату, 2 – Української православної церкви та один єврейської релігійної хасидської громади „Хасідей Унгвар”).

Крім того, у січні – червні 2014 року було розглянуто та задоволено 77 заяви громадян щодо реєстрації статутів релігійних громад у новій редакції (37 – греко-католицької церкви, 20 – Української православної церкви, 8 – римсько-католицької церкви, 4 – Закарпатської реформатської церкви, 3 – адвентистів сьомого дня, 2 – християн віри євангельської-п’ятидесятників, Української Православної церкви Київського патріархату, по одному євангельських християн-баптистів та церкви Живого Бога), - пише прес-служба облради. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання