У Закарпатському онкодиспансері розкажуть про боротьбу із раком молочної залози

 У середу, 18 жовтня, об 11.00 в Закарпатському обласному клінічному онкологічному диспансері (Ужгород, вул. Бродлаковича,2 ) відбудеться брифінг присвячений  Всеукраїнському дню боротьби з раком молочної залози.

 Представники ЗМІ ознайомляться із сучасними методами діагностики та лікування раку молочної залози та із роботою мамологічного відділення ЗОКОД, дізнаються про основні ризики та профілактику цього захворювання.  

Довідка:

Всеукраїнський день боротьби з захворюванням на рак молочної залози відзначається щороку 20 жовтня починаючи з 2005 року.

Лікарі називають молочні залози жінки "органом-мішенню", бо будь-які гормональні порушення в жіночому організмі позначаються насамперед на здоров`ї цього органу. Як і у всьому світі, захворюваність на рак молочної залози в Україні зростає - в середньому на 1-2% за рік - і на сьогодні у структурі онкопатології жінок рак грудної залози займає одне з перших місць.

Кожні 30 хвилин в країні виявляється новий випадок раку молочної залози, і кожну годину від нього помирає одна жінка. За останнi 10 рокiв темпи захворюваностi виросли  у 2,5 рази.  

Кожна сьома жінка в Україні в зоні ризику. Найчастіше хворіють на  злоякісними новоутворення молочної залози жінки віком від 30  рокiв. Кожна хвора на рак молочної залози жінка втрачає 17 - 18 i бiльше рокiв життя, половина цих жінок - працездатного віку. Головна причина високої смертності від раку грудей – це пізня діагностика хвороби. Рак грудей на ранній стадії можна зупинити. Як свідчить статистика, на 1 стадії він виліковується у 95% жінок, на 2 стадії у 80% і 50% – із третьою стадією захворювання

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання