У закарпатському «селі близнят» будують новий дитсадок

У закарпатському «селі близнят» будують новий дитсадок

У Великій Копані, що на Виноградівщині, збираються побудувати новий дитячий садок. Проект реалізується спільно з чеськими партнерами з краю Височина.

Лише минулого року у Великій Копані народилося 61 дітей, а всього в селі є 370 дітей  дошкільного віку. В діючому дитсадку виховується 115 дітей. Аби розв’язати  проблему з чергою в ДНЗ було прийнято рішення будувати новий садочок, - повідомляє прес-служба Закарпатської обласної ради. 

Сільський голова Великої Копані Василь Пилип розповідає, що заклад починали будувати ще у 1992-ому році силами колгоспу «Комунар». Опісля розпаду колгоспу будівлю було розділено на паї. Тут зуміли домовитися з пайовикам, зібрали збори ліквідаційної комісії і було прийнято рішення про передачу майна у комунальну власність громади. Було виготовлено проектно-кошторисну документацію й перекрито будівлю.

Минулого року  вже зроблено фасад дитсадка. Загальна вартість робіт – понад 4 мільйони гривень. Минулого року з фонду «Віза» було виділено 295 тисяч, з обласного бюджету – майже півмільйона, що 150 тисяч надійшло з сільського. Цього року «Віза» виділяє на дитсадок 350 тисяч, з сільського – 150 та обласного бюджетів – 80 тисяч.

 «Громада дуже очікує на новий дитсадок, адже Велика Копаня внесено в Книгу рекордів України як населений пункт, де народилося найбільше двійнят та близнят. Наразі  до завершення будівництва дитячого дошкільного закладу №2 залишилося не так і багато. Цей заклад зможуть відвідувати близько 100 діток. Втім виділених коштів недостатньо, сподіваємося на підтримку з обласного та районних бюджетів», – констатував сільський голова Василь Пилип.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...