Новини

У Закарпатській ОВА пояснили, кого перевірятимуть з 1 грудня

Ігор Шинкарюк

Рішення щодо запровадження перевірки документів на Закарпатті не пов'язане з мобілізацією. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив Ігор Шинкарюк, заступник голови Закарпатської ОВА. 

За його словами, йдеться про виключно перевірку документів і тільки на території, де сили оборони та безпеки виконують завдання в межах плану територіальної оборони.

«Це рішення направлене на те, щоб дати можливість і правові підстави військовослужбовцям та іншим представникам сектору оборони і безпеки здійснювати перевірку документів в зоні відповідальності або несення ними служби», – зазначив Ігор Шинкарюк. Він додав, що в область приїжджає багато людей, які заявляють, що їдуть до родичів, на лікування, відпочивати тощо, а потім їх знаходять замерзлими в горах під час спроб незаконного перетину кордону. Тому посилена увага буде контрольованим прикордонним районам Закарпаття.

Заступник керівника області повідомив, що також будуть призначені коменданти, котрі визначатимуть, які військові підрозділи (яких сил: НГУ, ДПСУ, СБУ тощо) будуть мати право на перевірку документів.

Як ми повідомляли раніше, Рада оборони області прийняла рішення запровадити перевірку документів осіб на території Закарпатської області.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.