У закарпатських церквах перед Великоднем виявили 8708 порушень

У закарпатських церквах перед Великоднем виявили 8708 порушень

Напередодні Великодніх свят працівники Управління Держтехногенбезпеки здійснили позапланові перевірки протипожежного захисту культових споруд, де будуть проходити святкові заходи.

«Під час літургії священнослужителі та віруючі використовують відкритий вогонь, що є вкрай небезпечним при значному скупченні людей», - стверджують фахівці управління.

Особливу увагу інспектори звертали на відповідність вимогам пожежної безпеки шляхів евакуації, справність і надійність існуючої електромережі та пічного опалення, наявність первинних засобів пожежогасіння та дотримання протипожежного режиму.

Загалом було перевірено 895 об’єктів, де виявлено 8708 порушень вимог правил пожежної безпеки. Найбільш характерними є порушення, пов’язані з монтажем та експлуатацією електроустановок та пічного опалення, відсутність або ж несправність установок пожежної автоматики, невідповідність вимогам правил пожежної безпеки шляхів евакуації людей та незабезпеченість достатньою кількістю первинних засобів пожежогасіння. За невиконання приписів органів державного пожежного нагляду 17 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

У ході здійснення перевірок також проводилися інструктажі з священнослужителями та усіма, хто виконує якісь обов`язки в храмах. Рятувальники закликали отців та вірян до обережності при використанні відкритого вогню під час проведення святкових богослужінь.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання