У Закарпатській ОДА відкрили виставку робіт Петра Шолтеса

У Закарпатській ОДА відкрили виставку робіт Петра Шолтеса

Митець представив близько півсотні живописних і графічних робіт, виконаних за останнє п’ятиріччя. Серед експонованого – сакральні твори, натюрморти, портрети близьких художникові людей і впізнавані в творчості майстра ужгородські пейзажі.

Як зауважив підчас відкриття виставки історик і критик Сергій Федака, творчість Петра Шолтеса здатна прикрасити будь-яке середовище: від міських музеїв, галерей та улюбленої туристами колоритної підзамкової кав’ярні – до стриманих інтер’єрів дипломатичних чи то, як зараз, владних установ. Ба більше, професор висловив надію, що завдяки проведенню виставки саме в цих стінах проникнутись особливою, душевною енергетикою зможуть і ті люди, які приймають важливі для нашого краю рішення, а відтак – над усе керуватимуться добродійністю й гуманністю.

Привітав художника з нещодавнім 70-річчям консул Генконсульства Угорщини в Ужгороді Ласло Віда, підтвердивши, що Петро Шолтес неодноразово з успіхом експонував свої полотна і в будівлі їхнього дипломатичного представництва. Крім того, завдяки активній виставковій діяльності митця добре знають і шанують в Угорщині, тож консул висловив чіткий намір співпрацювати і надалі.

В свою чергу, начальник управління культури Закарпатської ОДА Юрій Глеба наголосив, що з початку року – це вже третя виставка, представлена в фойє будівлі облдержадміністрації, у черзі за нею – ще дві експозиції. Загалом, цей виставковий рух має бути безперервним, аби будівля, де колись відбувались пишні світські раути, була й нині наповнена мистецтвом, а мешканці та гості міста навідувалися сюди не лише в справах, але й задля естетичного задоволення.

Виставка ж творів Петра Шолтеса продовжиться до 22 лютого, - повідомляєУправління культури Закарпатської ОДА.

Фоторепортаж із виставки П. Шолтеса у художньому музеї дивіться тут

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...