У Закарпатській ОДА обговорять місцевий інвестиційний клімат

У п’ятницю, 23 грудня, в Закарпатській ОДА відбудеться засідання за круглим столом на тему «Вплив місцевої влади на покращення інвестиційного клімату Закарпатської області».

Голова правління Громадського центру "Ділові ініціативи" - Галина Васильченко та експерти Українського інститут міжнародної політики - Ростислав Томенчук і Надія Афанасьєва разом з експертом з місцевого економічного розвитку, презентують кращі практики залучення інвестицій в країнах ЄС та участь місцевої та регіональної влади в цьому процесі.

Учасники також обговорять ролі агенцій регіонального розвитку в процесі залучення інвесторів та проаналізують стан інвестиційної привабливості України і Закарпатської області, зокрема. Крім того – поділяться наявною практикою місцевих влад з підтримки розвитку бізнесу та залучення інвесторів.

Також в програмі передбачена дискусія та обговорення точок дотику «основних гравців» на полі залучення інвесторів: місцевої влади, управління інвестиційної привабливості, представників ОТГ та міст. Так, планується напрацювати та озвучити стратегію місцевої влади для покращення інвестиційного клімату в регіоні.

Засідання за круглим столом відбудеться у малому залі Закарпатської ОДА. Початок о 10.30.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання