Новини

У Закарпатській ОДА масово звільняються керівники управлінь

Про це 22 липня під час прес-конференції повідомив Василь Скрип, начальник управління охорони здоров'я Закарпатської ОДА.


Він закликав не втягувати медицину у політику і наголосив, що його не звільняли, а просто запропонували перейти на іншу роботу. Медик вже написав відповідну заяву.

Інший управлінець закараптської ОДА Еуард Барчій зауважив, що звільняється разом з командою:

“Я прийняв рішення сам, але відчув, що воно є правильним після наради з Геннадієм Москалем”, - повідомив чиновник.

Наразі Василь Скрип збираться повернутися на попередню псаду, а Едуард Барчій після тривалого перебування у АТО хоче більше часу провести з родиною.  

Окрім того звільняються очільники лісового господарства, економіки, житлово-комунального господарства. Втім, з яких саме причин управлінцям невідомо. 

Нагадаємо раніше стало відомо, жо звільнятимуться такі чиновники як Цап, Мотильчак, Піпаш, Пригара, Ківкович тощо. 

Автор: Yaryna
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.